Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sohbet Blog | April 6, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

imo Messenger

imo Messenger
Admin
  • On 17 Aralık 2013
  • http://www.sohbettr.net

Mobil uygulamalar artık her birimizin telefonlarında önemli programlar halini aldı. Özellikle sosyal ağlardaki varlığımızı, arkadaşlarımız ile iletişim kurabildiğimiz programları artık cebimizde taşımak istiyoruz. Böylece paylaşımlarımız, sohbetlerimiz konusunda özgürce, nerede olursak olalım aktif olabiliyoruz. Ancak her platformdaki hesabınıza ayrı bir yerden, farklı uygulamalar ile ulaşmak sıkıntılı bir durum. Her hesabınız için farklı bir uygulama yükleyeceksiniz, hepsini aynı anda aktif tutacaksınız. Bu hem sizin hem de telefonunuz için sağlıklı bir durum değil. İşte tam da bu ihtiyaç üzerine geliştirilmiş olan bir uygulama var. Adı imo messenger olan uygulama tüm hesaplarınızı aynı noktada toplamayı hedefliyor. Tek bir noktadan tüm çevrelerinize ulaşabiliyorsunuz.

Gelin şimdi İmo’yu biraz daha yakından tanıyalım. Öncelikle İmo Android ve Ios işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanılıyor. En yaygın olarak kullanımı olan akıllı telefonların Android ve Iphone olduğunu göz önünde bulundurursak kullanıcı sayısının da epey fazla olacağını tahmin edebiliriz. İmo’yu Google Play Store aracılığı ile indirme şansına sahipsiniz. Burada uygulama hakkında daha ayrıntılı bilgi ve yorumlar da mevcut. Ayrıca hangi sürümü indirmeniz gerektiğine de buradan karar verebilirsiniz. Çünkü işletim sistemi ve cihaz türüne göre hangi sürümü kullanmanız gerektiği değişiklik gösteriyor. Yahoo, Google Talk, Facebook, Msn, Skype ve daha birçok hesabınızı imo messenger ile kullanma şansına sahipsiniz.

İmo’yu cazip kılan bir diğer özelliği ise kesinlikle basit ve net bir ara yüze sahip olması. Kullanımı da bu duruma paralel olarak çok rahat. Sosyal ağlar arasında farklı tasarımlar ile karşılaşmayacaksınız. Yani hangi ağ üzerinden kim ile konuşuyor olursanız olun tek bir pencere ve konuşma tipi var. Bunun üzerinden iletişiminizi kurabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile mobil kullanıcılar tarafından indirilme oranı yüksek oluyor. İmo messenger kesinlikle çok dinamik bir yapıya sahip. Zaman zaman yaşayabileceğiniz aksaklıklar muhtemelen internet bağlatınız ile ilgili sebeplerden kaynaklanacaktır. Uygulamanın kendisi içerisinde, anlık iletiler ve mesajlaşmalar konusunda oldukça seri bir yapısı var.

İmo ile sadece klasik anlık mesajlaşma yapmıyorsunuz elbette. Onu daha da cazip kılan özelliklerinden biri de görüntülü chat yapılabiliyor olmasıdır. Görüntülü sohbet seçeneği mobil sosyal ağ uygulamalarının birçoğunda bulunan bir özellik değil. Hele bir de böyle tek platform üzerinden tüm sosyal hesaplarınıza ulaşan bir uygulamada görüntülü chat seçeneği oldukça nadir rastlanan bir uygulama. İmo görüntülü sohbet uygulaması kalite bakımından da kesinlikle tatmin edici düzeyde. İmo messenger üzerinden sohbet ederken mobil bir cihaz üzerinden konuşuyor olduğunuzu dahi unutabilirsiniz. Android ya da Iphone sahibi olun, en ideal sosyal platform kullanımı için İmo tercihiniz olmalı. Özellikle herhangi bir ücret talep edilmediği için rahatlıkla uygulamayı telefonunuza indirebilir, tek bir yerden tüm hesaplarınıza erişebilmenin rahatını yaşayabilirsiniz.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment