Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sohbet Blog | April 6, 2020

Scroll to top

Top

One Comment

Kik Messenger

Kik Messenger
Admin
  • On 16 Aralık 2013
  • http://www.sohbettr.net

Teknoloji demek, yaşadığımız her alan içinde kullanabileceğimiz eşyaların, ürünlerin yada benzeri malzemelerin çağın en son özelliklerine uygun üretilmesidir. Telefon, televizyon, buzdolabı ve benzeri tüm ürünlerin ne kadar teknolojik şartlarda üretildiğini görüyoruz. Ama elimize aldığımız tüm somut ürünlerin teknolojik özellikleri olduğu kadar, gözle göremediğimiz fakat hayatımızı oldukça kolaylaştıran pek çok teknolojik uygulamada bulunuyor.

Bu uygulamalar ürünlerin içerisine yüklenen, en az ürünler kadar yararlı ve kolaylık sağlayan oluşumlardır. Sohbet programları, mesajlaşma ve görüntülü konuşma programları bunlardan bazılarıdır. Bu tür uygulamalar hayatımıza birçok yönden farklılık ve kolaylık getirir. Örneğin, Kik Messenger ile ücretsiz sohbet edebilir, bir çok kişisel paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen hemen tüm cihaz ve platformlarda çalışabilen bu uygulama ile isterseniz ailenizle, isterseniz birden fazla arkadaşınızla rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Güvenilir ve ücretsiz olan bu sistem sayesinde, hem zamandan hem paradan tasarruf yapabilirsiniz. Reklam içermeyen, kesintisiz görüşme sağlayabileceğiniz bu uygulama bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılıyor. Nerede olursanız olun canınız hiç sıkılmayacak. Bir tık uzaklıkta olan dostlarınızla dilediğiniz her an chat yapabilirsiniz.

Güvenle kullanabileceğiniz bu sistemle uzakta olan olmayan her arkadaşınız yanınızda gibi olacak. Sohbet etmenin internet yoluyla da mümükün olacağını kanıtlayan bu uygulama keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak. Kik Messenger sayesinde, pek çok iletişim aracından vazgeçeceksiniz. Beğenerek kullanacağınız bu sistem hayatınızı kolaylaştıracak. Canınız sıkıldığında yada uzaklarda kaldığınızı hissettiğiniz heran dakikalar sonra yüzünüzü güldüren bu program tamamen ücretsiz.

Ücretsiz olduğu kadar, hızlı ve kesintisiz. Binlerce kullanıcısı olan bu uygulama sizin de işinize yarayacak. Özellikle ayrı şehirlerde yaşıyorsanız, hem ailenizle hem de yakınlarınızla görüşme şansı yakalayacaksınız. Üstelik sadece telefonlarda değil, bilgisayar, tablet ve benzeri tüm cihazlarla uyumlu. İletişim kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Öncesinde bildiğiniz ne varsa unutacak sadece bu uygulamaya takılacaksınız.

Kik Messenger bu kadar fazla özelliği taşımasına rağmen, hem kullanışlı hem de kolay. Yüklemesi de uygulaması da gayet basit. İnternet ortamından binlercesine ulaşabilecek ama tercihinizi bu sistemden yana kullanacaksınız. Bütün kolaylıkların tek bir noktada toplandığı program sayesinde internete bağlanmak çok keyif verecek.

Önceleri iletişim kurabileceğimiz araçlar oldukça sınırlıydı. Telefon olsa hat olmazdı, hat olsa kontör. Birilerini aramak, konuşmak büyük bir zahmet ve ücret gerektirirdi. Pahalı bir iletişim yoluydu ve herkes yararlanamazdı. Ama günümüzde öyle değil. Aramayana kızıyorlar. Bu kadar kolay bir iletişim yolları varken, aramamak, konuşmamak büyük tembellik olur sanırım. Teknoloji bizler için bu kadar fırsat sunarken bizlerin de bu teknolojiden yararlanıp, fırsatları mutluluğa çevirmemiz gerekiyor.

Kik Messenger ile aradığınız tüm kolaylıkları ücretsiz yaşamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. Kendini özel hissettiren bu program sayesinde görüşüp, konuşmadığınız kimse kalmayacak. Uzaklar yakın, yakınlar sevgiye dönüşecek.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Comments

  1. Burak

    sohbet adına yenilikler güzeldir. teşekkürler

Submit a Comment