Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sohbet Blog | January 28, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

WeChat

WeChat
Admin
  • On 24 Ekim 2013
  • http://www.sohbettr.net

İnsanların hızlı iletişim ve anlık mesajlaşmaya olan ilgisi gün gectikçe artmaya devam ederken, birbiri arkasına çıkan yeni android uygulamalarıda bizleri cezbediyor. İşte bunlardan bir tanesi olan mobil haberleşme ve sosyal ağ uygulaması wechat programıdır. Daha çok yeni olan bu mobil uygulama ülkemizde çok fazla bilinmesede şık ve estetik görünümü, kullanım kolaylığı, ve yeni arkadaş edinebilme gibi bir çok özelliği ile kısa zamanda kendi çok geniş bir kitleye kabul ettireçek gibi duruyor.

Dünya üzerinde geniş bir kitleye mobil haberleşme imkanı sağlayan bu uygulamayı kullabilmemiz için akıllı telefon diye adlandırdığımız android ve os gibi işletim sistemlerine sahip bir cep telefonuna sahip olmamız gerekiyor. Kurulumu için ise google play ve android marketi ziyaret ederek rahatlıkla telefonumuza güvenli bir şekilde indirebiliriz. İngilizce, Çince, Tay dili, Vietnam dili, Endonezya dili ve Portekizceyi de içeren, 18 dili destekleyen bu uygulama ile bakın neler yapabiliyoruz.

- Wechat uygulaması tamamı ile ücretsiz olup, sesli arama, anlık mesaj gönderme, resim video paylaşma, konum bildirme, ve grup sohbeti yani çoklu sohbet imkanı.
- HD kalitesinde ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar
- Telefon numaranız ile kolay ve ücretisiz kayıt işlemi
- Sosyal ağ özelliği
- Bize yakın olan wechat kullanıcılarını anlık ve kolay bir şekilde gösterme
- Kendimize özgün resim ve video albümleri oluşturma
- Diğer kullanıcılar ile yaptığımız konuşmalara yani mesaj geçmişine cevrimdışı olduğumuz durumlarda bile anlık erişim

Daha bir çok özelliği ile kısa zamanda büyük ilgi göreçeğe benzeyen wechat programı ile internet üzerinden anlık mobil haberleşme ve sosyal ağ kullanımını doyasıya eğlenceli bir şekilde yaşayacaksınız. Bir diğer eğlenceli özelliklerinden birisi olan telefonu sallayarak yaptığımız aramalarda bizimle aynı anda telefonu sallayan kullanıcıyı göstermeside oldukça renkli bir düşünce olmuş. Bu uygulamaya sahip olmak için google play’ı ziyaret etmeniz yeterlidir.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment