Sohbet

ANASAYFA | SOHBET | CHAT | BLOG | GALERİ | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM

 

 

HAKKIMIZDA


SOHBET


hakkımızda

Sohbet etmek ilginizi cekti ise bu giriş panelini kullanın.


sohbete başla

 

Hakkımızda

SohbetTR.Net web sitemiz, sizlerin internet üzerinden sevdikleriniz ve yakın çevrenizle iletişim kurabilmenizi ve tanımadığınız kişilerle yepyeni sanal arkadaşlıklar başlatmanızı sağlamak amaçlı bir web sitesi oluşturdu ve beğeninize sundu. Sanal iletişim alışkanlığının gün geçtikçe arttığını gözlemleyen SohbetTR.Net bu kategoride bir adım atarak sizlerin kalabalık ortamlarda arkadaş edinmek için harcayaçağınız vakit kaybını hem en aza indirmiş hemde bunu evinizden eğlenceli bir şekilde internet araçılığı ile yapmanıza olanak sağlamıştır.

Bu cehrede yayın hayatına başlayan web sitemiz, ekip arkadaşlarımızın cabası ve özverisi ile evlerinize konuk olmaya aday bir sohbet ve arkadaşlık sitesidir. Sohbet Odalarımızı seçerken her yaş ve gruba hitap etmesi amaçlı ince düşünülmüş ve sizlerden gelen talepler ile belli periyotlarda güncellenerek ziyaretcilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edinen bir yayıncı sohbet kuruluşuyuz. Sanal arkadaşlığını ve iletişim alışkanlığının oldukça popülerite kazandığı yılımızda sizlere seviyeli ve saygın bir chat ortamı yaratabilmenin heycanını ilk günki gibi hala üzerimizde taşımaktayız.

Web sitemiz görüntülü ve sesli bir iletişim hizmetini sizlere sunmaz. IRC tabanlı bir sistemle çalışan sohbet odalarımız metin tabanlı yazışarak ileti gönderdiğiniz ve yazılı bir şekilde ileti aldığınız bir irc sohbet sitesidir. Sohbet kanallarının yanı sıra daha eğlenceli vakit geçirebilmeniz adına canlı radyo yayını dinleyebileçeğiniz radyo kanalı bunun yanında bilgi ve beçerilerinizi geliştirmeniz için birden fazla oyun kanallarıda verdiğimiz hizmetler içinde yeri almaktadır.

İlk kez 1998 yılında başlayan sohbet maceramız sayısız kullanıcıya ev sahipliği yapmış olmanın deneyimi ve tecrübesi ile hala devam etmektedir. Sizlerden aldığı desteğide hiçbir zaman unutmayan SohbetTR.Net bu sayede sohbet odalarını daha geniş cevrelere ulaştırmış ve bir aile oluşturmasını bilmiştir.

SohbetTR.Net Web Site yayıncısı Ali Bozkurt . . .

sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube

 

chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.sohbettr.net
Hakkında : SohbetTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.sohbettr.net/blog
İlgi Alanı : IRC
Sohbet makaleleri, sohbet hakkında bir çok şey öğretir.
Sohbet blogları ile aradığınız bilgiyi daha çabuk .
bulabilir böylece merak ettiklerinizi öğrenirsiniz..
Tüm yazıları oku . . .

hakkımızda

SohbetTR.Net, internet üzerinden sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurmanıza, sevdiklerinizle chat yapmanıza olanak sağlayan online sohbet sitesidir.
SohbetTR.Net, Türkiye için hizmet veren sohbet sitesidir.
SohbetTR.Net ©2014 Web Templates By Ali Bozkurt
http://www.sohbettr.net