Sohbet

ANASAYFA | SOHBET | CHAT | BLOG | GALERİ | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM

 

 

SOHBET TAVSİYELERİ


SOHBET


sohbet girişi

Sohbet etmek ilginizi cekti ise bu giriş panelini kullanın.


sohbete başla

Sohbet Tavsiyeleri

Merhaba, bildiğiniz gibi insanlar terettüd içinde kaldıkları ve çekimser yaklaştıkları konular üzerinde, deneyimli ve tecrübe sahibi olan kişilerden tavsiye almayı severler. Peki sohbet konusunda internet kullanıcıların çekimser davrandıkları nokta nedir. Sosyal medya ve basından takip ettğimiz olaylara baktığımızda, sanal iletişim ve sohbet alışkanlığının belli bir aşamadan sonra bir tutku ve sonrasında bağımlılık noktasında asosyal bir hal alması oldukça geçerli bir sebep niteliğindedir. Ayrıca internet kullanıcılarının real hayat ve ilişkiler yerine sanal bir yaşam sürmeyi ve ilişkiler yaşamayı kendilerince doğru buldukları kulağımıza gelen haberler içindedir.

Peki bu durumda ne yapmalı ? Tüm bu sitelerden uzakmı durmak gerekir. Aslında konuya bu kadar umutsuz bakmamak lazm, SohbetTR.Net Sohbet yayıncı olan web sitemiz tüm bu korkuların önüne geçecek sohbet tavsiyeleri ile sizlere nasıl bir sohbet ve sanal arkadaşlık kurmanız gerektiği konusunda yol haritası sunuyor.

Sohbet odaları içinde bulunma nedeninizi orada yaşamak, yemek içmek, heycanları ve üzüntüleri orada tatmak gibi saçma bir düşünce tarzı ile tercih ederseniz sanalın gizemi sizlere sonu hüsranla biten sonuçlar verçektir. Genel manada bu siteleri tercih nedeniniz günün sitresini atmak sanal bir arkadaşlık kurduğumuz insanlarla eğlenceli vakit geçirmek olmalı. Zaten web sitemiz, sizlerin internet üzerinden çok uzaktaki kişiler ile iletişime geçmeniz ve sanal arkadaşlıklar kurup sohbet etmeniz için varlığını sürdürmektedir. Bunun dışına cıkmanız ziyadesi ile sizi üzecek durumlar yarataçaktır.

İyi Bir Sohbet İçin Chat Tavsiyeleri

- Diğer internet kullanıcıları ile özel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın (T.C kimlik numaranız, telefon numaranız ev adresiniz vb. ) bu durum size zarar vereçektir.

- Kendinize akılda kalıcı ve insanları etkileyecek güzel bir kullanıcı adı bulun. Metin tabanlı bir iletişim şekli ile çalışan sohbet sitemizde kullandığınız nick sizin yüzünüzü temsil edecektir.

- Sohbete katılımcı olun ve çok konuşun bu herzaman işe yarar : ) !

- Üçüncü kişileri zor duruma sokaçak ve küçük düşürecek iletilerden kaçının bu sizin için iyi bir ön izlenim bırakmayacaktır.

- Kullanıcılar ile tartışmak stres yapmak yerine kendinizi eğlendireçek ve güzel zaman geçirmenize sebep olaçak uğraşlar edinin. ( Forum, Blog sayfalarına yazılar göndermek gibi )

önceki yazı Önceki Yazı   Sonraki Yazı sonraki yazı
sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube

 

chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.sohbettr.net
Hakkında : SohbetTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.sohbettr.net/blog
İlgi Alanı : IRC
Sohbet makaleleri, sohbet hakkında bir çok şey öğretir.
Sohbet blogları ile aradığınız bilgiyi daha çabuk .
bulabilir böylece merak ettiklerinizi öğrenirsiniz..
Tüm yazıları oku . . .

Popüler Yazılar


SOHBET
Yeni insanlar ile tanışmak ve onlarla sohbet etmek insanın her dönemde arzulayacağı . . .
CHAT
İnternetin ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşmaya başladığı ilk günden bu yana chat siteleri . . .
SohbetTR.Net’in iPhone, iPad ve Android için özel sohbet uygulamalarını aşağıdan indirebilir her an sohbet odalarımıza bağlı kalabilirsiniz.
mobil sohbet uygulamaları
app store google play  
alt golge
sidebar cizgi

Benzer Yazılar


Tavsiye Yazılar


sohbet siteleri
Sohbet Siteleri
Sohbet siteleri de, internet ortamını kullanarak, insanlara büyük bir rahatlık sağlamaktadır . . . Devamı.
chat odaları
Chat Odaları
Chat odaları sayesinde, yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar . . . Devamı.
chat siteleri
Chat Siteleri
İnternet teknolojilerinin avantajları iletişimin vazgeçilmezi chat siteleri ve zaman içindeki . . . Devamı.