Sohbet

ANASAYFA | SOHBET | CHAT | BLOG | GALERİ | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM

 

 

SOHBET GİRİŞİ


SOHBET


sohbet girişi

Sohbet etmek ilginizi cekti ise bu giriş panelini kullanın.


sohbete başla

Sohbet Girişi

Bu yazımızda, sohbet girişi nasıl yapacağınıza dair bilgi sahibi olacak ve sohbet odalarımız içinde online olan gerçek kullanıcıları görebilmenin mantığını öğreneceksiniz. Daha önce sohbet ve chat gibi sosyal eğlence ve arkadaşlık hizmeti veren web siteleri hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz gibi bu tip siteler içeriğine uygun bilgileri güncel bir şekilde sizlerle paylaştıkları gibi, arkadaşlık kurabilmemizin, diğer kullanıcılar ile iletişime gecmemizin yollarınıda anlatırlar.

Genel olarak üyelik sistemi ile çalışan ve kullanıcılarını buluşturan bu web siteleri çeşitli uygulamar ilede ticari kar gözetmektedirler. Ancak SohbetTR.Net, tamamı ile üyeliksiz ve ücretsiz bir sohbet girişi ile kullanıcılarına sohbet chat imkanı sağlıyor. Böylece internet üzerinde gecirdiğiniz zamanı masrafsız bir şekilde, yeni insanlar tanımak için kullanmanıza yardımcı oluyor.

Yeni kullanıcılarımızın sohbet girişi yapmakta bazen sıkıntılar çektiğine şahit oluyoruz. Bu anlamda sizlere acıklayıcı bir şekilde sohbet giriş panelimizi ve bu paneli nasıl kullanaçağınızın anlatıman başlıyorum.

SOHBET GİRİŞİ NASIL YAPARIM ?

Sohbet odaları ile bağlantınızı kurabilmeniz için anasayfamız üzerinde bir panel göreceksiniz. Bu panel üzerinde sizden boş olan kısımlar doldurulmanız istenir. Peki panelimiz üzerinde neler var sizlerden istediğimiz bilgiler neler ?

İlk bölümde sizlerden cinsiyetiniz hakkında seçim yapmanızı isteriz. Bu işlem ile sohbet odaları içinde kullanıcı adınızın yanına bir ikon gelecektir. Bu ikon sizin cinsiyetinizi göstermekte kullanılarcaktır. Diğer kısımda ise nickinizi yazmanız gerekir, yani kendinizi anlatan ve içinizden gelen bir rumuz secmeniz gerekir. Burada dikkat edilmesi gereken gayri ahlaki bir nick seçmemeniz. Bu tip bir nickle sohbet odalarında sohbet edemezsiniz. Nick seciminizden sonraki kısımda bulunan şifreniz bölümüne, eğer nick kayıt işlemini tamamladıysanız şifrenizi yazın, yok ise boş bırakın. E-mail adresniniz kısmı ise tamamı ile size özgü bir secimdir, dilerseniz boş bırakabilrsiniz. Yaş aralığını seçeceğiniz bölüm ise, global sohbet kanalları haricinde sizleri oto olarak kendi yaş grubunuz olan kullanıcıların olduğu odaya olmak için kullanılacaktır.

Bütün bunları yaptıktan sonra geriye kalan tek işlem bağlan butonuna tıklamanız. Artık sohbet odaları içinde bulunan gerçek kullanıcılar ile ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde chat yapabilirsiniz.

önceki yazı Önceki Yazı   Sonraki Yazı sonraki yazı
sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube

 

chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.sohbettr.net
Hakkında : SohbetTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.sohbettr.net/blog
İlgi Alanı : IRC
Sohbet makaleleri, sohbet hakkında bir çok şey öğretir.
Sohbet blogları ile aradığınız bilgiyi daha çabuk .
bulabilir böylece merak ettiklerinizi öğrenirsiniz..
Tüm yazıları oku . . .

Popüler Yazılar


SOHBET
Yeni insanlar ile tanışmak ve onlarla sohbet etmek insanın her dönemde arzulayacağı . . .
CHAT
İnternetin ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşmaya başladığı ilk günden bu yana chat siteleri . . .
SohbetTR.Net’in iPhone, iPad ve Android için özel sohbet uygulamalarını aşağıdan indirebilir her an sohbet odalarımıza bağlı kalabilirsiniz.
mobil sohbet uygulamaları
app store google play  
alt golge
sidebar cizgi

Benzer Yazılar


Tavsiye Yazılar


sohbet siteleri
Sohbet Siteleri
Sohbet siteleri de, internet ortamını kullanarak, insanlara büyük bir rahatlık sağlamaktadır . . . Devamı.
chat odaları
Chat Odaları
Chat odaları sayesinde, yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar . . . Devamı.
chat siteleri
Chat Siteleri
İnternet teknolojilerinin avantajları iletişimin vazgeçilmezi chat siteleri ve zaman içindeki . . . Devamı.